15 GRUDNIA 2023

Akredytacja mediów na FIS Puchar Świata w Zakopanem

Akredytacja przedstawicieli mediów na polskie konkursy FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2023/24 prowadzona jest poprzez platformę Accredito.com. Zawody na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem odbędą się od 19 do 21 stycznia 2024 r. i będą ostatnim akordem rywalizacji w ramach odbywającego się raz pierwszy wydarzenia pod wspólną nazwą PolSKI Turniej.

  1. Formularz akredytacyjny na konkursy FIS Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem dostępny tu: https://accredito.com/reporter/event/13259 
  2. Wnioski akredytacyjne można składać do 10 stycznia 2024 r. do godz. 23:59.
  3. Przy składaniu wniosku akredytacyjnego konieczne jest wybranie i odznaczenie jednej z opcji dotyczącej zasad nagrywania materiałów audio i wideo podczas wydarzenia:
    1. stacje TV lub inne media posiadające prawa (POLISH TV/MEDIA RIGHTS HOLDER)
    2. stacje TV lub inne media nieposiadające praw (TV/MEDIA NON-RIGHTS HOLDER)
  4. Więcej informacji dotyczących procesu akredytacyjnego, w tym link do złożenia wniosku akredytacyjnego na konkursy FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle (12-14.01.2024) i w Szczyrku (16-17.01.2024) dostępne tu: https://media.pzn.pl/273290-akredytacje-dla-mediow

 

Jak założyć konto w systemie Accredito

Pierwszym krokiem do złożenia wniosku akredytacyjnego jest zarejestrowanie konta dziennikarza w serwisie. Po wejściu na stronę www.accredito.com należy wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza” oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Konto zostanie zarejestrowane w systemie, a na wskazany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość, w której znajdzie się opcja „Potwierdź” aktywująca konto w systemie. Następnie po zalogowaniu można przypisać swoje konto do redakcji, którą chce się reprezentować lub wybrać opcję „Freelancer”. Można to zrobić wybierając w menu opcje „Redakcje”. Jeśli danej redakcji nie ma na liście, konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o procesie rejestracji znajduje się pod adresem www.accredito.com/faq/editor.

Akceptacja kont dziennikarzy lub redakcji realizowana jest wyłącznie przez Accredito.com. PZN nie uczestniczy w procesie weryfikacji zakładanych kont. 

***

Partnerem Pucharu Świata Zakopane 2024 jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Źródło: Sławomir Rykowski - szef Biura Prasowego FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2024